TracTive tlmiče - TOUR Suspension radu level2

Toure Suspension by Tractive - LEVEL 2e
Tlmiče rady LEVEL 2e sú OEM tlmiče vyrábané firmou TracTive výhradne pre tour a nie sú dostupné inak ako prostredníctvom predajcov Tour. Level 2e je základná rada tlmičov Level 1 doplnená o elektro-hydraulické nastavenie predpätia pružiny pomocou hydraulického motora ovládaného z riadidiel motocykla pomocou panela s deviatimi úrovňami (indikácia LED diódami) dvojicou tlačidiel. Tlmiče oproti iným tlmičom tejto cenovej kategórie ponúka niekoľko zásadných výhod. Hlavným rozdielom je použitie separačného plávajúceho piesta v tele tlmiča, ktorý oddeľuje dusík a olej. Tlmiče so separovaným olejom a plynom majú lepšie tlmiace vlastnosti najmä pri dlhotrvajúcej záťaži a lepšie sa chladí (emulzia má horší odvod tepla). Aj v základných radoch level1 a level2 / 2e sú použité komponenty najvyššej kvality - z jedného kusa kované duralové telo, chróm-molybdénový oceľový tŕň s pracovnou plochou opatrenú tvrdochrómom, špeciálna patentovaná konštrukcia hlavného adaptéra tlmiče so stieracím guferom, patentovaným klzným ložiskom s veľmi nízkym trením a teflónovým krúžkom zabraňujúcim prieniku oleja aj pri extrémnom preťažení pod. Tlmič je dodávaný s univerzálnym nástrojom (využiteľným aj pri servise motocykla na cestách) pre jednoduché nastavenie parametrov.
Predpätie pružiny sa nastavuje dvojicou tlačidiel na ovládači na riadidlách, ktorými sa riadi predpätie v deviatich stupňoch indikovaných LED diódami. Hydraulický motor samostatnom dielu, ktorý je s tlmičom prepojený hydraulickou hadicou dostatočnej dĺžky. Súčasťou dodávky je aj montážny materiál pre upevnenie valcové hydrauliky napr. K podsledlovému rámu a kompletné kabeláž.
Tlmiče sú opatrené QR kódom pre ľahké načítanie konkrétnych parametrov konkrétneho tlmiče z výroby. Štandardná pružina je navrhnutá pre hmotnosť vodiča do 100kg, k dispozícii sú pružiny o jeden alebo dva stupne tvrdší ao jeden stupeň slabší. Tlmiče sú z výroby nastavené (kombinácia planžiet) pre diaľkové cestovanie s podielom jazdy v teréne a to vždy pre konkrétny typ motocykla.

TracTive tlmiče - TOUR Suspension radu level2
Vytvorené21. 5. 2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies