TracTive tlmiče - TOUR Suspension radu High-End

Tlmiče Toure Suspension by TracTive radu High End
HighEnd rad tlmičov Tractive vyrábaných exkluzívne pre Tour je primárne určená pre touringové cestovanie s častými zmenami záťaže a jazdných podmienok. Obrovská šírka nastaviteľných charakteristík (pracovný rozsah) tlmičoch rady HighEnd umožňuje kompenzovať prakticky akékoľvek statické zaťaženie (jazda v dvoch s maximálnou výbavou) aj dynamické (jazda po nespevnených cestách a pod). Vďaka špičkovej hydraulike nastavenia predpätia s pracovným rozsahom o 30% vyšším ako u konkurencie, je možné veľmi ľahko meniť nastavenie podľa toho, či jazdec jede sám a naľahko alebo v dvoch s výbavou na niekoľko týždňov cestovania. Výbava nastavovacích prvkov tlmičov radu HighEnd je 100% - okrem hlavnej regulácie (rebound) je tlmič na hrdle externé nádobky vybavený dvojicou regulátorov pre separátne nastavenie správania tlmiča pri náraze (diera, kameň, retardér a podobné rýchle a prudké kompresie) a pri nízkej rýchlosti náraze (riadenie odozvy terénu - od pohodlného, kedy nevnímate vôbec po čom idete a motocykel vyslovene prepláva až po športové, kde cítite úplne presne po čom idete). Je úplne jedno, kadiaľ pôjdete, s tlmičom radu HighEnd zvládnete komfortne všetko - diaľnice, rýchle zákruty v horách, cesty v akomkoľvek stave, poľné cesty, horské trialy, piesty s valcha alebo kamením ..
Konštrukcia tlmiče vychádza z rady level1 (veľké telo tlmiče kované z jedného kusa, nízkoodporové ložisko adaptéra ...) ale doplnené o externé nádobku (na tele tlmiča alebo oddelenú pancierovou hadicou s otočnými benji) sa separačným piestikmi oddeľujúcim olej a dusík. Nádobka zvyšuje množstvo oleja čo zlepšuje odvod tepla a dvojica ventilov (jeden riadený kužeľom s pružinou, druhý s planžetou) umožňuje nastaviť správanie pri high a low speed nárazoch. Tlmič je sériovo osadený hydraulikou predpätie v rozsahu 15mm a montážne oká sú opatrené ložiskami s vložkami z nerez ocele. Na sériovom nastavení (charakteristiky planžetové zostavy) sa podieľali okrem cestovateľov aj pracovníci racing tímu Toure, takže tlmiče HighEnd vyhovujú aj veľmi športovým jazdcom. Všetky parametre z výroby sú uložené v QR kóde na tele tlmiča a je možné ich načítať aplikácií v inteligentných telefónoch.
Alternatívne je možné tlmiče radu HighEnd vybaviť elektricky ovládanú (komfortná) hydraulikou s napojením na riadiaci panel ESA alebo ESA2 motocyklov BMW alebo využiť univerzálny riadiaci panel TracTive.

TracTive tlmiče - TOUR Suspension radu High-End
Vytvorené21. 5. 2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies