Technical Gear Store a tour CZ na výstave Motosalon 2020

TECHNICAL GEAR STORE & TOUR CZ
NA VÝSTAVE Motosalon 2020

 

TOUR CZ a TECHNICAL GEAR STORE na výstave Motosalon 2020 vystavujú na spoločnej expozícii ponuku doplnkov a cestovné výbavy pre adventure a diaľkové cestovanie na motocykloch.

PAVILÓN P, stánok 059

Toure CZ je značka nemeckého výrobcu s tridsaťročnou históriou (jedna z najstarších firiem v odbore adventure doplnkov na svete) s ponukou viac ako 9000 výrobkov pre desiatky motocyklov predovšetkým z kategórie cestovné enduro, ktorú dopĺňajú výrobky cestovnej výbavy (oblečenie jazdca, obuv, kemping .. .) pod vlastnou značkou. Tour oficiálne predáva do viac ako 50 krajín sveta, kde má svoje oficiálne distribútorov alebo predajné kanály. Český dovozca pôsobí na trhu už dlhšie ako pätnásť rokov a vlani bol medzi elitnú desiatkou najúspešnejších distribútorov tejto značky na svete.
Technical Gear Store je brand rovnakej firmy, ktorá dováža výrobky Toure, ktorý vznikol vlani z dôvodu marketingového oddelenia výrobkov Tour a ďalších značiek. Predtým tieto značky boli ponúkané na samostatnom webshope ale pod značkou Toure CZ, vlani došlo vo všetkých krajinách k oddeleniu všetkého, čo nie je pôvodom od nemeckého Touratechu - aby ponuka značky zostala všade na svete rovnaká.
Technical Gear Store je teda "obchod v obchode" a združuje výrobky z priamej distribúcie aj od českých alebo európskych dovozcov, ktoré dopĺňajú ponuku katalógu Tour. Z priameho dovozu ide o výrobky americkej značky KLIM, pneumatík AnilA z Austrálie, amerických sediel SARGENT CYCLE, bicyklov Woody Wheel Works a holandského výrobcu HAAN WHEELS a desiatky ďalších vrátane populárnych GARMIN, TOMTOM, INTERPHONE, SENA, SIDI atď.

Na výstave v časti "tour" vystavujeme predovšetkým plne pekne upravené motocykle s doplnkami:
BMW R1250GS
BMW R1250GS Adventure
BMW F850GS
Honda Africa Twin Adventure Sports
KTM 790 Adventurer
yamaha T700
Z dôvodu obmedzenia spojených s výskytom vírusovej nákazy sme zrušili predstavenie dvoch rely motocyklov z produkcie talianskeho REBEL X SPORTS (Husqvarna 701 a KTM 790). Bohužiaľ komplikácie by boli obrovské a rozhodli sme, že tieto motocykle resp. špičkové výrobky pre rely konverzie predstavíme počas roka, keď bude situácia lepšia.

Na strane Technical Gear Store predstavujeme prakticky kompletné novinky z produktovej rady KLIM z výrobnej rady Motorcycle (vrátane Adventure) a niektoré novinky z kolekcie ENDURO. Na stánku budú k videniu nové helmy, topánky, rukavice, doplnky ...
K videniu budú všetky predávané pneumatiky AnilA zo súčasnej produktovej rady pre veľké endurá, novinky HEX CODE (riadenie svetiel a ďalších zariadení cez CANBUS zbernicu, diagnostiky), sedla Sargent,

Počas akcie budú predstavené dve novinky pre český trh - nová rada komunikátorov SENA a novinka z oblasti motocyklových navigáciou (doplníme neskôr až bude možné zverejniť detaily). Obe novinky budú k videniu na stánku a v priebehu veľtrhu bude špeciálny predstavenie verejnosti.
V sobotu môžete na stánku stretnúť tiež aktérmi z televízneho projektu PO JEDNEJ STOPE - Martina Písařík a Igora Brezovar, ktorí budú mať pripravené špeciálne samolepky projektu na autogramiádu. Počas výstavy sa môžete na stánku stretnúť s frontmanom kapely Tři Sestry - Lou Fanánkem, ktorého nový motocykel BMW bude na stánku vystavený.

Na stánku budeme predávať karbónové helmy Aventura EnduroX za špeciálnu výstavnú cenu 4990Kč vr. DPH - sú to závodné enduro prilby najvyššej triedy (produkcia Nolan / X-Lite) s fantastickou hmotnosťou a komfortom. Cena je na súčasnom európskom trhu naozaj výnimočná.Technical Gear Store a tour CZ na výstave Motosalon 2020
Technical Gear Store a tour CZ na výstave Motosalon 2020
Technical Gear Store a tour CZ na výstave Motosalon 2020
Technical Gear Store a tour CZ na výstave Motosalon 2020
Technical Gear Store a tour CZ na výstave Motosalon 2020
Vytvorené3. 3. 2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies