Školenia GPS - základné postupy spolupráce GPS / PC

2h školenie - postupy spolupráce GPS-PC, aktualizácie, plánovanie trás, spracovanie prejdených stôp, práca s pamäťou, terminológie, lifetime ...
SKOLENI1
doprava zdarma
101,6 EUR 84,00 EUR bez DPH
K dispozici
KódTTCZ-skoleni-GPSVýrobcaTOURATECH

ŠKOLENIE / WORKSHOP GPS

Dvojhodinovej základné školenie postupov spolupráce GPS Garmin a PC pre maximálne využitie možností, ktoré prístroj ponúka. Školenie je koncipované pre maximálne 3-5 účastníkov, v drvivej väčšine prípadov sa snažíme udržať počet 1-2 a rovnakej úrovne vedomostí.
Školenia v pravidelných termínoch prakticky každý týždeň.
Možnosť individuálneho školenia v konkrétnom termíne za bežnú cenu (alebo rozdiel medzi zníženou cenou v sade a bežnou cenou). Požiadavky: elementárne znalosti práce s PC (kopírovanie súborov, premenovanie súborov) Materiál: nie je potrebné nič - v prípade záujmu vlastnej GPS. Notebook nie je potreba. Jazyk: Čeština alebo angličtina (iné termíny školenia pre anglicky hovoriace)

Čo sa počas školenia naučíte: - základné rozdelenie pamäťových oblastí GPS (čo sa kam ukladá, prepisuje a pridáva) - základné členenie a funkčnosť softvér pre PC - postup aktualizácie s vysvetlením procedúr (napr. Vzťahu k metadátovými súborom) - základné postupy aktualizácie Lifetime s pokročilejšími úpravami súborové sady pre maximalizáciu využitia voľnej pamäte - základný postup inštalácie a zostavenia mapové sady z dodatkových máp - základný postup zostavenie mapsetu z voľne dostupných mapových podkladov - postupy pri využití software pre transfery dát z / do GPS - terminológie a praktické rozdiely (WP, POI, trasa, stopa, autorouting ...) - princípy výpočtov trasy rôznymi metódami - základné postupy pri tvorbe trás (cestná, diaľkové, offroadovej, kombinované) - pokročilejšie postupy pri shaping trás (tvarovanie routingu podľa želania užívateľa) - práca s trasovými dátami (prejdenej stopy), skladanie archívov do celkov, spolupráca s GoogleEarth - základná príprava a nahrávanie POI bodov do GPS - pokročilejšie p OSTUPY pri konverziách stôp na offroadových / routingové trasy (limitácie počtu viabodů ...) v prípade záujmu účastníkov - pokročilejšie postupy konverziou dátových formátov z rôznych zdrojov Workshop (praktické skúšanie) v rámci školenia: - kompletné aktualizácie FW staršie GPS - aktualizácie Lifetime pre prístroj s menšou pamäťou ako je veľkosť celej mapy Európy - zostavenie mapové sady podľa zadania a inštalácia do GPS - zostavenie kombinované autoroutingovo-offroadovej trasy, optimalizácia a transfer do GPS - vyskúšanie zostavenie viacnásobného archívu prejdených stôp do jedného súboru a zobrazenie celej stopy v GoogleEarth - kontrola úpravy offroadových trasy pomocou GE - aktualizácie databázy POI bodov v GPS (napr. radary)

Voliteľne ponúkame aj službu inštalácia pomocného softvér na notebooku zákazníka (programové vybavenie pre offline plánovanie trás, sťahovanie a prácu s exspirovanými stopami, spoluprácu s GoogleEarth, aktualizácie firmware a POI súborov atď ...). Túto službu nájdete ako súvisiacu položku.

VýrobceTOURATECH
Dvojhodinovej základné školenie postupov spolupráce GPS Garmin a PC pre maximálne využitie možností, ktoré prístroj ponúka. Školenie je koncipované pre maximálne 3-5 účastníkov, v drvivej väčšine prípadov sa snažíme udržať počet 1-2 a rovnakej úrovne vedomostí. Školenia v pravidelných termínoch každý týždeň. Možnosť individuálneho školenia v konkrétnom termíne za bežnú cenu (alebo rozdiel medzi zníženou cenou v sade a bežnou cenou).

Požiadavky: elementárne znalosti práce s PC (kopírovanie súborov, premenovanie súborov)
Materiál: nie je potrebné nič - v prípade záujmu vlastnej GPS. Notebook nie je potreba.
Jazyk: Čeština alebo angličtina (iné termíny školenia pre anglicky hovoriace)

Čo sa počas školenia naučíte:
- základné rozdelenie pamäťových oblastí GPS (čo sa kam ukladá, prepisuje a pridáva)
- základné členenie a funkčnosť softvér pre PC
- postup aktualizácie s vysvetlením procedúr (napr. Vzťahu k metadátovými súborom)
- základné postupy aktualizácie Lifetime s pokročilejšími úpravami súborové sady pre maximalizáciu využitia voľnej pamäte
- základný postup inštalácie a zostavenia mapové sady z dodatkových máp
- základný postup zostavenie mapsetu z voľne dostupných mapových podkladov
- postupy pri využití software pre transfery dát z / do GPS (MapSource, Basecamp)
- terminológie a praktické rozdiely (WP, POI, trasa, stopa, autorouting ...)
- princípy výpočtov trasy rôznymi metódami
- základné postupy pri tvorbe trás (cestná, diaľkové, offroadovej, kombinované)
- pokročilejšie postupy pri shaping trás (tvarovanie routingu podľa želania používateľa)
- práca s trasovými dátami (prejdenej stopy), skladanie archívov do celkov, spolupráca s GoogleEarth
- základná príprava a nahrávanie POI bodov do GPS
- pokročilejšie postupy pri konverziách stôp na offroadových / routingové trasy (limitácie počtu viabodů ...) v prípade záujmu účastníkov
- pokročilejšie postupy konverziou dátových formátov z rôznych zdrojov

Workshop (praktické skúšanie) v rámci školenia:
- kompletné aktualizácie FW staršie GPS
- aktualizácia Lifetime pre prístroj s menšou pamäťou ako je veľkosť celej mapy Európy
- zostavenie mapové sady podľa zadania a inštalácia do GPS
- zostavenie kombinované autoroutingovo-offroadovej trasy, optimalizácia a transfer do GPS
- vyskúšanie zostavenie viacnásobného archívu prejdených stôp do jedného súboru a zobrazenie celej stopy v GoogleEarth
- kontrola úpravy offroadových trasy pomocou GE
- aktualizácia databázy POI bodov v GPS (napr. Radary)


Voliteľne ponúkame aj službu inštalácia pomocného softvér na notebooku zákazníka (programové vybavenie pre offline plánovanie trás, sťahovanie a prácu s exspirovanými stopami, spoluprácu s GoogleEarth, aktualizácie firmware a POI súborov atď ...). Túto službu nájdete ako súvisiacu položku.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevku
Opýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku
Pridať reakciu
PopisĎalšie informácieDiskusia
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies