MAXI predinštalácie a registrácia GPS + kompletná aktualizácia + podpora + školenia

Kompletné predinštalácie, registrácia a príprava GPS navigácia na použitie. Táto predinštalačnej sada môže byť súčasťou dodávky GPS so zľavou. Uvedená cena platí v prípade doobjednania samostatne (bez GPS)
Obrázek (9624)
doprava zdarma
132,0 EUR 109,1 EUR bez DPH
K dispozici
KódGPS-maxi sadaVýrobcaTOURATECH
Navigácie sú dodávané od dovozcu v použiteľnom stave ale zďaleka neobsahujú ani najnovšie mapové podklady, ani mapy zakúpené jeko bonus alebo dodatkovým a vo väčšine prípadov nie je ani nehraný najnovší softvér. Všetky tieto práce si skúsený používateľ môže urobiť sám doma ale väčšina nových majiteľov GPS to nevie, nemajú ani nainštalované potrebné programové vybavenie v počítači a mnohokrát ani nezvládnu ani registrácia a inštalácia nových máp. Ponúkame našim zákazníkom kompletné prípravné práce, ktoré zahŕňajú: - registráciu prístroja v databáze Garmin, vytvorenie používateľského profilu - aktiváciu garancia Lifetime k navigácii a nahratí aktuálnej verzie európskej mapy do GPS - úprava súborov CityNavigator pre maximálne využitie vnútornej pamäte prístroja - prečistenie nepotrebných súborov v GPS pre maximalizáciu voľnej pamäte - vygenerovanie a registrácia licencií pre prípadné ďalšie mapy (Topo, OSM, a pod ..) - inštalácia dodatkových máp na SD kartu - aktualizáciu firmware navigácie na poslednú verziu - aktualizácia firmware chipsetov (BT, GPS, TMC, audio ..) a pomocných modulov - nahratí databázy vybraných bodov záujmu (cca 10 tis. POI) a základnej sady waypoint - aktualizácia databázy varovných POI (radary) pre ČR a SK na najnovšie stav - úprava českých prekladov položiek v menu GPS na zmysluplnejšie verziu - vytlačenie všetkých registračných formulárov Táto príprava trvá (v závislosti od zaťaženia serverov výrobcu) cca 2h. Voliteľne ponúkame aj službu inštalácia pomocného softvér na notebooku zákazníka (programové vybavenie pre offline plánovanie trás, sťahovanie a prácu s exspirovanými stopami, spoluprácu s GoogleEarth, aktualizácie firmware a POI súborov atď ...). Túto službu nájdete ako súvisiacu položku.
VýrobceTOURATECH
Navigácie sú dodávané od dovozcu v použiteľnom stave ale zďaleka neobsahujú ani najnovšie mapové podklady, ani mapy zakúpené jeko bonus alebo dodatkovým a vo väčšine prípadov nie je ani nehraný najnovší softvér. Všetky tieto práce si skúsený používateľ môže urobiť sám doma ale väčšina nových majiteľov GPS to nevie, nemajú ani nainštalované potrebné programové vybavenie v počítači a mnohokrát ani nezvládnu ani registrácia a inštalácia nových máp. Ponúkame našim zákazníkom kompletné prípravné práce, ktoré zahŕňajú:

- registráciu prístroja v databáze Garmin, vytvorenie používateľského profilu
- aktiváciu garancia Lifetime k navigácii a nahratí aktuálnej verzie európskej mapy do GPS
- úprava súborov CityNavigator pre maximálne využitie vnútornej pamäte prístroja
- prečistenie nepotrebných súborov v GPS pre maximalizáciu voľnej pamäte
- vygenerovanie a registrácia licencií pre prípadné ďalšie mapy (Topo, OSM, a pod ..)
- inštalácia dodatkových máp na SD kartu
- aktualizáciu firmware navigácie na poslednú verziu
- aktualizácia firmware chipsetov (BT, GPS, TMC, audio ..) a pomocných modulov
- nahratí databázy vybraných bodov záujmu (cca 10 tis. POI) a základnej sady waypoint
- aktualizácia databázy varovných POI (radary) pre ČR a SK na najnovšie stav
- úprava českých prekladov položiek v menu GPS na zmysluplnejšie verziu
- vytlačenie všetkých registračných formulárov

Táto príprava trvá (v závislosti od zaťaženia serverov výrobcu) cca 2h.

Voliteľne ponúkame aj službu inštalácia pomocného softvér na notebooku zákazníka (programové vybavenie pre offline plánovanie trás, sťahovanie a prácu s exspirovanými stopami, spoluprácu s GoogleEarth, aktualizácie firmware a POI súborov atď ...). Túto službu nájdete ako súvisiacu položku.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevku
Opýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku
Pridať reakciu
PopisĎalšie informácieDiskusia
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies