Garmin ZUMO XT PRO Europe 45 (predtým 010-02296-10.)

Špičková motocyklová navigácia pre touring / adventure s vysokým jasom a pokročilými funkciami. Nová verzia obsahuje licenciu na mapu Topo Pre V4 v cene a nahradzuje 010-02296-10
garmin XT-00
-10 %
Akcia
doprava zdarma
garmin XT-00
FOTO
Garmin XT - 000
Garmin XT - 0000
Garmin XT - 002
Garmin XT - 003
Garmin XT - 004
Garmin XT - 007
Garmin XT -001
Garmin XT -005
Garmin XT -006
Bežná cena s DPH 511,6 EUR 460,4 EUR 380,5 EUR bez DPH
SKLADOM - Praha

Tovar je možné vyzdvihnúť v našej predajni: zajtra
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: pozajtra (v pracovné dni)

Produkt je skladom v našej predajni.

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kliknite tu pre viac informácií
Osobne v Modleticích:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pozajtra (v pracovné dni)
Kód010-02296-10VýrobcaGARMIN
Iba k tomuto produktu si môžete výhodne prikúpiť nasledujúce položky
Zamykateľný držiak Garmin ZUMO XTZamykateľný držiak Garmin ZUMO XT
Objednáme u výrobcu
Garmin zumo XT ochranné puzdroGarmin zumo XT ochranné puzdro
SKLADOM - Praha
SENA Mesh Interkom 50R - pre jednu prilbuSENA Mesh Interkom 50R - pre jednu prilbu
Objednáme u výrobcu
SENA Mesh Interkom 50S - pre jednu prilbuSENA Mesh Interkom 50S - pre jednu prilbu
Objednáme u výrobcu
SENA Mesh Interkom 50R - sada pre dve prilbySENA Mesh Interkom 50R - sada pre dve prilby
SKLADOM - Praha
SENA Mesh Interkom 50S - sada pre dve prilbySENA Mesh Interkom 50S - sada pre dve prilby
SKLADOM - Praha
Súvisiace výrobky

Garmin zumo XT držiak navigácie na motocykel (chrbát)

Garmin zumo XT držiak navigácie na motocykel (chrbát)
SKLADOM - Praha
16,20 EUR bez DPH19,60 EUR

Garmin zumo XT napájací kábel na motocykel

Garmin zumo XT napájací kábel na motocykel
Objednáme u výrobcu
32,74 EUR bez DPH39,62 EUR

Garmin zumo XT sada pre montáž na riadidlá

Garmin zumo XT sada pre montáž na riadidlá
Objednáme u výrobcu
42,64 EUR bez DPH51,59 EUR

Garmin zumo XT sada pre upevnenie a napájanie do auta

Garmin zumo XT sada pre upevnenie a napájanie do auta
Objednáme u výrobcu
32,72 EUR bez DPH39,59 EUR

Garmin zumo XT ochranné puzdro

Garmin zumo XT ochranné puzdro
SKLADOM - Praha
22,80 EUR bez DPH27,59 EUR

Zamykateľný držiak Garmin ZUMO XT

Zamykateľný držiak Garmin ZUMO XT
Objednáme u výrobcu
134,4 EUR bez DPH162,6 EUR

Garmin Group Ride Tracker

Garmin Group Ride Tracker
SKLADOM - ověřte dostupnost
165,0 EUR bez DPH199,6 EUR

Kovový adaptér pre priamu montáž GPS na 12mm tyčovinu

Kovový adaptér pre priamu montáž GPS na 12mm tyčovinu
SKLADOM - ověřte dostupnost
19,64 EUR bez DPH23,76 EUR

Ochranné rámčeky na Garmin Zumo XT - výber typov a farieb

Ochranné rámčeky na Garmin Zumo XT - výber typov a farieb
SKLADOM - ověřte dostupnost
15,70 EUR bez DPH19,00 EUR - 38,00 EUR

Ochranná krytka na konektor motocyklového držiaka Zumo XT

Ochranná krytka na konektor motocyklového držiaka Zumo XT
SKLADOM - Praha
3,27 EUR bez DPH3,96 EUR

Ochranná fólia na displej navigácie Garmin Zumo XT (matná)

Ochranná fólia na displej navigácie Garmin Zumo XT (matná)
SKLADOM - Praha
4,96 EUR bez DPH6,00 EUR

Garmin zumo XT držiak navigácie na motocykel (chrbát)

Garmin zumo XT držiak navigácie na motocykel (chrbát)
Objednáme u výrobcu
396,4 EUR bez DPH479,6 EUR

Kovový rotačné adaptér pre montáž GPS

Kovový rotačné adaptér pre montáž GPS
SKLADOM - Praha
49,20 EUR bez DPH59,53 EUR

GARMIN ZUMO XT PRO
NOVÁ Vlajková loď MOTOCYKLOVÝCH navigácie Garmin
URČENÉ PRE TOURING / ADVENTURE

Dostupnosť: od 12. 6. sú navigácie skladom a ihneď k dodaniu bez čakania. Dostali sme dostatok na sklad.
Súčasne došlo k zmene kódu a názvu navigácie, pretože súčasťou dodávky je vytlačený kód (voucher) na aktiváciu mapy Topo Czech V4.

Všetci zákazníci, ktorí majú od nás navigáciu Zumo XT, dostanú zadarmo licenciu na špičkovú turistickú mapu Topo Czech V4.

Mapa nie je štandardne nainštalovaná v prístroji (to robíme ako súčasť našej voliteľné predinštalácie). Distribúcia kódov bola podmienená vydaním novej verzie aktualizačného softvéru Garmin Express.

Hardware a konštrukcia
Zumo XT je od počiatku navrhnuté ako navigácia v kategórii "motocykel adventure". Má superjasný displej s uhlopriečkou 5.5 ", úplnú odolnosť proti vode, je navrhnuté pre ovládanie v rukaviciach, má výbavu pre výpočet dobrodružných trás, podporu topografických máp, dohraných stôp a jednoduché dohrávanie a zobrazenie rastrovej vrstvy z databázy BirdsEye v troch úrovniach rozlíšení. Má aktívny napájania (resp. Pre motocyklové použitie sa nepoužíva napájanie cez USB konektor ale dvojicu kontaktov vo vodotesne utesnených "chrbte" s káblom, na ktorom je inline adaptér z 12V na 5V, podobne ako u rady 396. Zumo XT má okrem GPS aj podporu navigácia satelitného systému Galileo.

Displej má skvelé rozlíšenie 1280x720px s fenomenálne svietivosťou 1000nits (je to takmer dvojnásobná hodnota oproti konkurencii ao 30% viac než Zumo 396. Porovnanie so Zumem 595 nejde priamo hodnotiť pretože 595 používa Transflektívny displej a jeho jas závisí od vonkajšieho osvetlenia ale porovnanie je vidieť na našich fotografiách v rôznych svetelných podmienkach). Prevádzka je možné prepínať z horizontálneho na vertikálny s automatickou zmenou vstavaným snímačom. Nie je nutné nastavenie v menu. Aby bolo možné využiť tak jasný displej, bolo nutné použiť kapacitné dotykovou vrstvu, podobne ako na OEM prístrojoch BMW Navigator VI. Vrstva je navrhnutá pre ovládanie v akýchkoľvek rukaviciach a kryje jej tvrdené sklo. Celá konštrukcia má certifikáciu IPX7. To je krytie proti vniknutiu vody v hĺbke 1m na dobu 30 minút. Dostatočné pre jazdu v daždi rýchlosťou cez 150km / h.

Navigácia práve v tejto dobe získala armádne certifikáciu MIL-STD-810 (sekcia pádových a nárazových testov). Je to jeden z najviac záťažových testov pre akékoľvek zariadenie a pokiaľ tým testom prejde, je naozaj odolné. Telo navigácia je zoskrutkované desiatich skrutky z dvoch polovíc odolného plastu. Tvar je podobný 396 - tie tam sú oblé tvary rad 595. Navigácia je podstatne ľahší a tenší. Rozmery sú 148 x 86 x 24mm (pre porovnanie 595 mala výšku 97mm a hĺbku 33mm) a váži len 271g (595 vážila 375g). Rámček okolo displeja má 7-14mm (displej nie je umiestnený v strede ale mierne excentricky). Integrovaná batéria má kapacitu vyše 6 hodín chodu (3.5h pri 100% jasu displeja), čo je niekoľkonásobne viac ako pri predchádzajúcich modeloch. Predná strana a celý obvod navigácia je hladký bez ovládacích prvkov. Na zadnej členité strane je vystúpený obdĺžnik montáže motocyklových chrbta s tesnením proti vode. Uprostred je päť plôšok dotykových kontaktov (aktuálne napájací chrbát využívajú len dve - +/- 5V napájanie). V rohu je vodotesný reproduktor, nad ním gumové krytky mini-USB (z dôvodu využitia automobilových CL adaptérov s konektorom typu mini-USB) a priestoru čítačky MSD kariet. Rad zakončuje obdĺžnikové zapustenie tlačidlo on / off resp. ako je zvykom u rady Zumo - on / off / sleep. Navigácia z úplne vypnutého stavu nabehne do prevádzky (s aktívnymi mapami City Navigator Europe) za približne 22s, z usnutého stavu sa prebudí v priebehu dvoch sekúnd.

Konektivita je podobná Zumu 396 - Bluetooth (vrátane notifikácií z telefónu, telefonovanie, prehrávanie hudby alebo počúvanie audiokníh ...), ANT + a novo WiFi pre jednoduché aktualizácie a synchronizácie. Novinkou je integrácia podpory konektivity so zariadením radu InReach - čo sú satelitné komunikátory, ktoré okrem SOS vie aj komfortne informovať špecifikovanú skupinu prijímateľov o polohe a aktivite používateľa as vybranými používateľmi aj obojsmerne komunikovať bez nutnosti využívať GSM alebo satelitný telefón. Navigácia obsahuje aj podporu notifikácií pri havárii. Počty waypoint, trás a ich parametrov sú rovnaké ako u Zumo 396

V balení zákazník dostane okrem samotnej navigácie tiež motocyklový držiak (plastová chrbát) s integrovaným napájacím káblom s inline adaptérom na 12V (otvorené konce drôtov) a prísavku s jednoduchým držiakom do auta na sklo a USB káblom do CL zásuvky. Teda viacmenej tá istá výbava, ako u predchádzajúcich navigáciou 396, oproti 595 sa do auta nepoužívajú aktívny chrbát (aktívny držiak) ale ide dokúpiť ďalšie motocyklový a aktívne do auta z neho urobiť potrebné pomocou RAM kĺbov a prísavky a jedného CL konektora.

VÝBAVA - SOFTWARE - FUNKCIE
MAPY
Navigácia Zumo XT je z výroby v európskej verzii dodávaná s mapou City Navigator Europe s doživotnou aktualizáciou Lifetime. Mapa je doplnená databázou POI zo systému Foursquare, mapou parkovacích plôch Parkopedia (predinštalované databáza obsahuje 90 krajín sveta a 70 miliónov parkovísk. Európska mapa je už tradične rozdelená na severnú a južnú polovicu.
Novo je v navigácii predinštalované európska topografická mapa TopoActive Zumo, ktorá umožňuje (na rozdiel od predinštalované rekreačnej mapy v niektorých turistických prístrojoch) autoroutingovou navigáciu is využitím nespevnených komunikácií.
Elevačný dáta sa zobrazujú už tradičným tieňovaním zo samostatnej "mapy" DEM. Táto funkcia, ktorá znižuje kontrast mapového zobrazenie ide ľahko vypnúť alebo zapnúť.
Novinkou je podpora zobrazenie rastrových satelitných máp (viacmenej kalibrovaných satelitných snímok) BirdEye® Direct a to pre celý svet bez nutnosti niečo platiť. Pri pripojenom WiFi (stačí cez hotspot v telefóne) sa stiahnu automaticky alebo manuálne detailné satelitné zábery danej oblasti. Užívateľ si len vyberie oblasť (polohu), jednu z troch úrovní detailu a veľkosť oblasti. Ukladanie je možné do vnútornej pamäte aj na SD kartu. Maximálna štvorec ide nastaviť na necelých 30x30km a v takom prípade by sa sťahoval súbor s veľkosťou 8.4MB - 605MB, podľa nastaveného rozlíšenia. Satelitná snímka ide ľahko zapnúť alebo vypnúť ako ďalšiu vrstvu zobrazenie mapy - dokonca priamo z mapy, bez nutnosti chodiť do menu. Stiahnuté súbory ide pochopiteľne používať offline bez pripojenia k internetu.

FUNKCIE

Zmenený systém ovládania Garmin Adventurous Routing® - teda nastavenie výpočtu dobrodružné trasy. Navigácia už nemá trojstupňové potenciometre ale tri nastavenia, ktoré už nie je prístupné ako ďalšia voľba výpočtu trasy. Zvolíte si cieľ a pred potvrdením výpočtu (aktuálne nastavenú metódou) máte možnosť zvoliť červenú ikonu zákrut a hôr - kde sa otvorí obrazovka s prehľadom trasy na mape a horizontálnym posuvníkom so štyrmi polohami. Najviac vľavo je tradičný rýchla jazda po ceste a úplne vpravo je ekvivalent skoršieho nastavenie "čo najviac zákrut, čo najviac do kopcov a čo najužší cesty". Rovno sa nachádza tlačidlo pre zobrazenie výškového profilu trasy a možnosť pridania lomových bodov.

Ďalšou novinkou je TRACK RECORDER. Funkcia prístupná priamo z displeja mapy počas jazdy (záznamník trasy v českom preklade). Stlačením tlačidla "spustiť" sa zapne záznam daného úseku, počas záznamu sa zobrazuje v hlavnom menu skratka na stránku záznamníku s kompasom a parametrami zaznamenávané stopy. Stopu ide potom uložiť, premenovať, prefarbiť, zobraziť na mape a zdieľať pomocou Blutooth, SD karty alebo synchronizáciou s Garmin Drive alebo Explore (viď ďalej).

Garmin Drive je ďalšou novinkou - u predchádzajúcich niekoľkých verzií Zuma sa v smartfóne využívala aplikácie Smartphone Link. Tú nahrádza nová aplikácia Garmin Drive. Jej funkčnosť sa bude rozširovať a aktuálne ponúka možnosť jednoduchého vyhľadania akéhokoľvek miesta podľa fulltextového hľadanie vo všetkých možných zdrojoch a následné odoslanie polohy priamo do navigácie ako cieľ pre okamžitý výpočet trasy. Funguje to perfektne. V telefóne dáte vyhľadať potrebné "hrad kameň" a naskočí napa a výber cieľov, kde sa daná slová vyskytujú. Teda okrem Hradu Kameň v dedine Kameň pri Pelhřimove tiež Hrad Dívčí Kámen, Hrad Modrý Kameň na slovenskom, Park hrad Kameň a Hrad Kamen v Nemecku. Vyberiete zvolený cieľ, a stlačíte JET! Na displeji navigácie naskočí výpočet a okamžite môžete začať navigovať bez nutnosti siahať na navigáciu. Trasa sa rovno spustí podľa nastavených parametrov. Aplikácia Drive vie vyhľadávať ciele taktiež v databáze Foursquare, kam sa môžete pomocou aplikácie nalogovať.
Novo nájdete vo vyhľadávaní v navigácii tlačidlo pre populárne TripAdvisor (u nás asi používanejšej než Foursquare, ktorý je populárny skôr v USA). TripAdvisor má v navigácii cache databázy hotelov, reštaurácií zaujímavostí z kategórie "things to do" - kde je všetko možné od nočného života po outdoorové aktivity, múzeá, ale napríklad pamätníky a pod.

Drive aplikácie tiež do Zuma posiela dáta o počasí a živú dopravu. Počasie teraz obsahuje aj radarové dáta (a stav ciest vrátane snehových uzávierok) - v krajinách, kde sú dáta dostupné a bez nutnosti platiť několikaeurový poplatok ako predtým v aplikácii Link. Ďalšou novinkou je implementácia synchronizácia s ekosystémom Garmin Explore®, čo je serverová platforma pre manažment a synchronizáciu všetkých uložených navigačných dát z rôznych zariadení navzájom Ide jednoducho prezerať a triediť nahrané tracky a waypointy a synchronizovať ich medzi rôznymi navigáciami, telefónom a počítačom. Knižnica Explore obsahuje aktivity, trasové body, trasy a prejdenej stopy na telefóne ide ľahko prezerať tieto dáta v mapách (idú stiahnuť aj offline). V navigáciu je odkaz na Explore vo vyhľadávacom paneli cieľov a na pár kliknutí ide vybrať potrebné waypoint alebo uložené stopa z turistickej navigácie, uložený pred pol rokom a pod.

Pretože navigácia je určená pre dobrodružné cesty, nájdete v nej novo aj databázu iOverlander POI - obrovskú databázu nielen verejných táborísk a kempingov ale aj populárne kategórie ako verejne prístupný zdroj pitnej vody, servisy zamerané na offroad autá, prepravné služby spojené s 4x4 alebo miesta, kde ide schovať motorka na ďalšiu dobu počas prerušenej cesty. Z praktických kategórií treba Laundromat, lekárne a ordinácie praktických lekárov, alebo obchody
špecializované na camping, 4x4 a pod.

VERZIA s mapou TOPO CZECH V4 - PRE
Od júna došlo k rozhodnutiu dodávať k navigáciám z českej distribúcie (od českého zastúpenia Garmin) bezplatnú licenciu na mapu Topo Czech PRO V4. Všetky navigácia dodané Garmin CZ pre Technical Gear Store majú elektronickú licenciu tejto mapy v cene (aj spätne od prvej dodávky v marci).

Distribúcia licencie je buď vo forme mailu (na registračný e-mail) s kódom voucheru alebo to isté vytlačené na papieriku. Mapa nie je štandardne predinštalovaná (môžeme predinštalovať spolu s ďalším ako súčasť voliteľné služby). Navigácia dodávané s vytlačeným kódom budú mať iný kód a v názve označenie PRO.
Všetky navigácie dodávané od nás môžeme dodať kompletne aktualizované a nainštalované (s radom našich ďalších úprav a vylepšení). Stačí vybrať položku "predinštalácia".Prečítajte sie náš podrobný článok o tejto navigáciu z pohľadu užívateľa na tomto odkaze
Podrobný návod je k stiahnutiu tu .
 

FUNKCIE

Zumo 396

Zumo 595

Zumo XT

 

veľkosť displeja

4.3 "

5.0 "

5.5 "

rozlíšenie displeja

480 x 272 WQVGA

800 x 480 WVGA

1280 x 720 HD

jas displeja

~ 700 nits

~ 250 nits, Transflective

~ 1000 nits

Typ dotykové vrstvy displeja

odporový

odporový

kapacitný

Orientácia displeja

naležato

Naležato alebo nastojato (MANUAL)

Naležato alebo nastojato (AUTO / MANUAL)

Rozmery prístroja

126x86x24mm

147x97x33mm

148x86x24mm

hmotnosť

241,1g

374.5g

271g

Odolnosť proti vode

IPX7

IPX7

IPX7

Predinštalovaná topografické mapy Európy

NIE

NIE

ÁNO

Prístup k satelitným mapám Birds Eye bezplatne

NIE

NIE

ÁNO

Ovládanie bodov, trás a stôp pomocou Garmin Explore ™

NIE

NIE

ÁNO

Komunikácia s inReach Satellite Communicator

NIE

NIE

ÁNO

iOverlander databázy

NIE

NIE

ÁNO

Záznamník prejdených stôp s ovládaním z displeja

NIE

NIE

ÁNO

Databáza TripAdvisor s vyhľadávaním

ÁNO

NIE

ÁNO

Wi-Fi pre aktualizácie bez pripojenia k počítaču

ÁNO

NIE

ÁNO

Automatické notifikácia pri nehode

ÁNO

NIE

ÁNO

Jednoduché zdieľanie dát v GPX pomocou aplikácie Drive

ÁNO

NIE

ÁNO

Databáza Foursquare POI

ÁNO

ÁNO

ÁNO

Varovanie na nebezpečné miesta a situácie

ÁNO

ÁNO

ÁNO

Garmin dobrodružné trasy (výpočet trasy Adventurous)

ÁNO

ÁNO


ÁNO

Handsfree telefonovanie cez BlueTooth

ÁNO

ÁNO


ÁNO

prehrávač MP3

ÁNO

ÁNO


ÁNO

Hlasové navigačné pokyny

ÁNO

ÁNO


ÁNO

Zobrazenie 3D terénu

ÁNO

ÁNO


ÁNO

Upozornenie z telefónu na displeji navigácie

ÁNO Smartphone Link app

ÁNO Smartphone Link app

ÁNO Garmin Drive app

Živá dopravné stiuace a počasie

ÁNO Smartphone Link app

ÁNO Smartphone Link app

ÁNO Garmin Drive app

Zobrazenie radenie do jazdných pruhov

ÁNO

ÁNO

ÁNO

Držiak do auta v cene

ÁNO

ÁNO

ÁNO

Funkcie pre ľahké tvarovanie trasy

ÁNO

ÁNO

ÁNO

Varovanie pred stacionárnymi a polosúvislým radary

ÁNO

ÁNO

ÁNO

Podpora hlasových asistentov v telefóne

NIE

NIE

NIE

Nutnosť pripojenie cez hotspot v telefóne pre rozšírené funkcie

NIE

NIE

NIE

Podpora snímača tlaku (ventilky)

NIE ÁNO NIE (v čase uvedenia na trh)
Čítačka na MSD kartu

ÁNO ÁNO ÁNO

  

 

Velikost5.5"
VýrobceGARMIN
Dotyková obrazovkaANO
OrientaceOtočný (automat i ručně)
Typ displejeTransmisivní
UrčeníAdventure
garmin XT-00garmin XT-00
FOTOFOTO
Garmin XT - 000Garmin XT - 000
Garmin XT - 0000Garmin XT - 0000
Garmin XT - 002Garmin XT - 002
Garmin XT - 003Garmin XT - 003
Garmin XT - 004Garmin XT - 004
Garmin XT - 007Garmin XT - 007
Garmin XT -001Garmin XT -001
Garmin XT -005Garmin XT -005
Garmin XT -006Garmin XT -006
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevku
Opýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku
Pridať reakciu
PopisObrázkySúvisiace produktyDiskusiaNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies