Bravčové rebierko so zemiakmi (bezlepkové) - Adventure Menu

Bravčové rebierko so zemiakmi (bezlepkové) - hotové sterilizované cestovateľské jedlo Adventure Menu českej výroby z najkvalitnejších surovín
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Bezlepkový výrobek
Adventure Menu (1)
Adventure Menu (2)
Obrázek
7,75 EUR 6,92 EUR bez DPH
SKLADOM - Praha

Tovar je možné vyzdvihnúť v našej predajni: pozajtra (v pracovné dni)
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: utorok 16.7

Produkt je skladom v našej predajni.

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kliknite tu pre viac informácií
Osobne v Modleticích:pozajtra (v pracovné dni)Prepravnou spoločnosťou:utorok 16.7
KódAdventuremenu-04VýrobcaAdventure Menu

Jednoduchý recept založený na prvotriednych ingredienciách si rýchlo obľúbite. Pekný kus chudé bravčové kotlety pečieme na panvici v šťave s domácou paprikovou klobásou a Znojemsku uhorkou. Ako prílohu sme zvolili varené zemiakové štvrtky. Dobrú chuť!

Zloženie: zemiaky (36%), bravčová kotleta (30%), papriková klobása (bravčové mäso, soľ, paprika, rasca, cesnak), uhorky sterilizované znojemskej (uhorky, ocot kvasný, soľ, extrakt korenia, náhradné sladidlo sacharín, horčičné semienko ), múka ryžová, múka kukuričná, cibuľa, slnečnicový olej, soľ, korenie

Bezlepkový výrobok!
Trvanlivosť: 2 roky pri skladovaní pri teplotách do 30 ° C

Alergény: horčičné semienko 1 balenie - hmotnosť 400 g + -5%
Nutričné hodnoty na 1 porciu Energetická hodnota: 1548 kJ Bielkoviny: 29,6 g Tuky: 13,6 g Sacharidy: 33,6 g

AdventureMenu sú hotové sterilizovaná jedlá vyrábaná špeciálne pre outdoor, turistiku, expedície a iné aktivity pri ktorých je potrebná poctivé plnohodnotné jedlo pripravené za pár minút. Jedlo nie je dehydrované, teda sa doň nepridáva žiadna voda. Jedlá AdventureMenu sú výdatná, bez akýchkoľvek chemických konzervantov, vyvážená, ale predovšetkým chutná. To všetko vďaka unikátnemu spôsobu sterilizácia, ktorý umožňuje variť jedlo prirodzene bez použitia chémie a vďaka ktorému je jedlo aj po 2 rokoch chutné, ako by ste ho práve uvarili. Všetky jedlá sú varené výhradne z najkvalitnejších surovín od rokmi preverených dodávateľov. Výrobca kladie veľký dôraz na absenciu chemických pridaných látok, z toho dôvodu sú všetky jedlá varená tradičným spôsobom. Predovšetkým na cestách je dôležité, aby bola strava výdatná. Preto sú jedlá AdventureMenu zložená tak, aby zaručene zasýtili a dodala potrebnú energiu na ďalšiu cestu. V každej porcii je vždy 120g mäsa. Ďalej omáčka a príloha, ktorých množstvo je závislé od typu jedla. Celková hmotnosť jednej porcie je vždy 400g. Spôsoby ohrevu: Jedlá možno ohrievať vo vodnom kúpeli po dobu 8-10 minút, alebo vyklopiť na panvicu a prehriať cca 3 minúty. Jedlo nie je dehydrované a preto sa nepridáva žiadna voda. Najjednoduchším spôsobom ohrevu jedál Adventure Menu je použitie tzv. SAMOOHREVU, ktorý vám jedlo ohreje za pár minút bez potreby variča, riad a teplej vody. Samoohrev nájdete v našom shope ako samostatnú položku alebo ako súvisiaci tovar. Jedlá AdventureMenu sú pripravované výhradne ručnou prácou z najkvalitnejších tuzemských surovín. Vďaka jedinečnej technológii neobsahujú žiadne konzervanty ani farbivá a pritom si zachovajú čerstvosť a skvelú chuť až po dobu 2 rokov. K výrobe jedál AdventureMenu sa použív8 sterilizačná technológia nemeckej firmy KORIMAT. Čerstvo uvarené jedlá sú pri stálej vysokej teplote naplnená do jednotlivých bariérových sáčkov. V špeciálnom zariadenia sú za pôsobenia vysokého tlaku na niekoľko minút šokovo zahriata a následne prudko schladená. Táto unikátna technológia zabezpečuje bezpečný a chutný výrobok bez potreby použitia akýchkoľvek konzervačných látok. Tento spôsob uchovania potravín prináša v uplynulých desaťročiach mnoho zanedbávaných výhod. Jedlá uchovaná pomocou tejto metódy si zachovávajú svoju vynikajúcu a nezmenenú chuť po celú dobu a vyznačujú sa extrémnou trvanlivosťou. Medzi ďalšie prednosti výrobkov Adventure Menu patrí použitie najkvalitnejších obalových materiálov. Nami používané materiály sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, ktorá zaručuje aj v najnáročnejších podmienkach vysokú kvalitu jedál po dlhú dobu.

Bezlepkový výrobok Celiakia je autoimunitné onemocění, ktoré vzniká u geneticky disponovaných jedincov. Miera závažnosti ochorenia sa odvíja podľa rozsahu postihnutia tenkého čreva. V súčasnej dobe je celiakia nevyliečiteľná. Osoby trpiace neznášanlivosťou na lepok musí dodržiavať prísnu bezlepkovú diétu. Bezlepková diéta pomáha odstraňovať negatívne dôsledky neznášanlivosti na lepok. Bezlepková diéta znamená pre pacienta úplnú zmenu stravovacích návykov, ktorá je založená na vylúčenie príjmu potravín obsahujúcich lepok. Jedná sa predovšetkým o výrobky z pšenice, raže a jačmeňa. V Českej republike sú pri tejto diéte zakázané aj ovsené výrobky. U některýchh ľudí dochádza k nepriaznivým reakciám po požití potraviny obsahujúce lepok, narozdiel od celiakia však nie je prítomné typické poškodenie sliznice tenkého čreva. V tomto prípade je na vine alergie na lepok. Hlavnými príznakmi potravinovej alergie na lepok je hnačka, vracanie, vyrážky na koži, kŕče atď. Príznaky sa objavujú ihneď po konzumácii potraviny, maximálne do niekoľkých hodín. Prevenciou proti alergickým reakciám je dodržiavanie bezlepkovej diéty, narozdiel od celiakia však môžu ľudia trpiaci alergiou na lepok tolerovať malé množstvo lepku v strave. Celiakia je len jeden z mnohých problémov, ktorý lepok spôsobuje. Najhoršie je to, že sa lepok vyskytuje aj tam, kde by sme ho vôbec nečakali, napríklad v údeninách, mliečnych výrobkoch, nápojoch, omáčkach. Celkovo sa dá povedať, že lepok je v súčasnom globalizovanom potravinárstve značne nadužívaniu. V mnohých prípadoch bolo pozorované u ľudí, ktorí nemajú žiadne príznaky alergie na lepok a napriek tomu sa rozhodli nekonzumovať potraviny, ktoré lepok obsahujú, významné zlepšenie výkonnosti. Už po týždni sa cítili viac svieži ako telesne, tak duševne a mali celkovo viac energie. Snáď najmarkantnejšie túto zmenu pociťujú vrcholoví športovci. Je teda jasné, že všetkým ľuďom prospeje trochu si odľahčiť od lepku. Konzumácia bezlepkových výrobkov je prínosná aj pre osoby, ktoré sú zdravé a nemajú žiadne zdravotné problémy. Vďaka použitiu bezlepkovej múky sú výrobky lepšie stráviteľné a obsahujú viac energie. Belepkové výrobky AdventureMenu predstavujú vhodný spôsob prevencie chorôb, ktoré spôsobuje lepok.

Jedlo Adventure Menu je plnohodnotným ručne vareným jedlom vyrobeným v Českej republike. Vďaka špeciálnej celosvetovo patentovanej technológii je toto jedlo pripravené úplne bez konzervantov a chemických prísad a napriek tomu má veľmi dlhú trvanlivosť. Je vyrábané tradičnými postupmi z čerstvých surovín od lokálnych farmárov a poľnohospodárov. Vybrané jedlá sú bezlepková, vyrábané z unikátnej zmesi kukuričnej a ryžovej múky.

Adventure Menu ponúka výber z takmer dvadsiatich veľmi chutných a výživovo hodnotných jedál (vrátane jedla pre vegetariánov a dokonca aj pre vegánov). Súčasťou AdventureMenu sú aj samotná mäsa bez prílohy a vysokokaorické raňajky vrátane unikátnych samoohrevu.

Naša predajňa bola medzi prvými v SR, ktorá začala v roku 2011 spolupracovať s Adventure Menu a propagovať a predávať ich výrobky. NIKDY za celú tú dobu sme nemali s problém s jedlami Adventure Menu nikde na svete - ani v extrémnom teple v Mauritánii alebo Senegale. Na cestách v ďalekých krajinách príde na človeka občas chuť na niečo iné, než jej z miestnej kuchyne dlhú dobu a Adventure Menu mu presne toto ponúkne. Kdekoľvek a kedykoľvek. V hotelovej izbe alebo v bivaku v púšti. Vďaka samoohrevu je možné bezpečne ohriať jedlo prakticky kdekoľvek.

FormaHotové jídlo pro ohřev
Typ jídlaKompletní s přílohou
UrčeníBezlepkové
VýrobceAdventure Menu
Jednoduchý recept založený na prvotriednych ingredienciách si rýchlo obľúbite. Pekný kus chudé bravčové kotlety pečieme na panvici v šťave s domácou paprikovou klobásou a Znojemsku uhorkou. Ako prílohu sme zvolili varené zemiakové štvrtky. Dobrú chuť!

Zloženie: zemiaky (36%), bravčová kotleta (30%), papriková klobása (bravčové mäso, soľ, paprika, rasca, cesnak), uhorky sterilizované znojemskej (uhorky, ocot kvasný, soľ, extrakt korenia, náhradné sladidlo sacharín, horčičné semienko ), múka ryžová, múka kukuričná, cibuľa, slnečnicový olej, soľ, korenie

Bezlepkový výrobok!
Trvanlivosť: 2 roky pri skladovaní pri teplotách do 30 ° C

alergény:
horčičné semienko


1 balenie - hmotnosť 400 g + -5%
Nutričné hodnoty na 1 porciu
Energetická hodnota: 1548 kJ
Bielkoviny: 29,6 g
Tuky: 13,6 g
Sacharidy: 33,6 g

AdventureMenu sú hotové sterilizovaná jedlá vyrábaná špeciálne pre outdoor, turistiku, expedície a iné aktivity pri ktorých je potrebná poctivé plnohodnotné jedlo pripravené za pár minút. Jedlo nie je dehydrované, teda sa doň nepridáva žiadna voda.
Jedlá AdventureMenu sú výdatná, bez akýchkoľvek chemických konzervantov, vyvážená, ale predovšetkým chutná. To všetko vďaka unikátnemu spôsobu sterilizácia, ktorý umožňuje variť jedlo prirodzene bez použitia chémie a vďaka ktorému je jedlo aj po 2 rokoch chutné, ako by ste ho práve uvarili. Všetky jedlá sú varené výhradne z najkvalitnejších surovín od rokmi preverených dodávateľov. Výrobca kladie veľký dôraz na absenciu chemických pridaných látok, z toho dôvodu sú všetky jedlá varená tradičným spôsobom.

Predovšetkým na cestách je dôležité, aby bola strava výdatná. Preto sú jedlá AdventureMenu zložená tak, aby zaručene zasýtili a dodala potrebnú energiu na ďalšiu cestu. V každej porcii je vždy 120g mäsa. Ďalej omáčka a príloha, ktorých množstvo je závislé od typu jedla. Celková hmotnosť jednej porcie je vždy 400g.

Spôsoby ohrevu:
Jedlá možno ohrievať vo vodnom kúpeli po dobu 8-10 minút, alebo vyklopiť na panvicu a prehriať cca 3 minúty. Jedlo nie je dehydrované a preto sa nepridáva žiadna voda.
Najjednoduchším spôsobom ohrevu jedál Adventure Menu je použitie tzv. SAMOOHREVU, ktorý vám jedlo ohreje za pár minút bez potreby variča, riad a teplej vody. Samoohrev nájdete v našom shope ako samostatnú položku alebo ako súvisiaci tovar.

Jedlá AdventureMenu sú pripravované výhradne ručnou prácou z najkvalitnejších tuzemských surovín. Vďaka jedinečnej technológii neobsahujú žiadne konzervanty ani farbivá a pritom si zachovajú čerstvosť a skvelú chuť až po dobu 2 rokov.
K výrobe jedál AdventureMenu sa použív8 sterilizačná technológia nemeckej firmy KORIMAT. Čerstvo uvarené jedlá sú pri stálej vysokej teplote naplnená do jednotlivých bariérových sáčkov. V špeciálnom zariadenia sú za pôsobenia vysokého tlaku na niekoľko minút šokovo zahriata a následne prudko schladená. Táto unikátna technológia zabezpečuje bezpečný a chutný výrobok bez potreby použitia akýchkoľvek konzervačných látok. Tento spôsob uchovania potravín prináša v uplynulých desaťročiach mnoho zanedbávaných výhod. Jedlá uchovaná pomocou tejto metódy si zachovávajú svoju vynikajúcu a nezmenenú chuť po celú dobu a vyznačujú sa extrémnou trvanlivosťou.
Medzi ďalšie prednosti výrobkov Adventure Menu patrí použitie najkvalitnejších obalových materiálov. Nami používané materiály sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, ktorá zaručuje aj v najnáročnejších podmienkach vysokú kvalitu jedál po dlhú dobu.

bezlepkový výrobok
Celiakia je autoimunitné onemocění, ktoré vzniká u geneticky disponovaných jedincov. Miera závažnosti ochorenia sa odvíja podľa rozsahu postihnutia tenkého čreva. V súčasnej dobe je celiakia nevyliečiteľná. Osoby trpiace neznášanlivosťou na lepok musí dodržiavať prísnu bezlepkovú diétu.
Bezlepková diéta pomáha odstraňovať negatívne dôsledky neznášanlivosti na lepok. Bezlepková diéta znamená pre pacienta úplnú zmenu stravovacích návykov, ktorá je založená na vylúčenie príjmu potravín obsahujúcich lepok. Jedná sa predovšetkým o výrobky z pšenice, raže a jačmeňa. V Českej republike sú pri tejto diéte zakázané aj ovsené výrobky.

U některýchh ľudí dochádza k nepriaznivým reakciám po požití potraviny obsahujúce lepok, narozdiel od celiakia však nie je prítomné typické poškodenie sliznice tenkého čreva. V tomto prípade je na vine alergie na lepok. Hlavnými príznakmi potravinovej alergie na lepok je hnačka, vracanie, vyrážky na koži, kŕče atď. Príznaky sa objavujú ihneď po konzumácii potraviny, maximálne do niekoľkých hodín. Prevenciou proti alergickým reakciám je dodržiavanie bezlepkovej diéty, narozdiel od celiakia však môžu ľudia trpiaci alergiou na lepok tolerovať malé množstvo lepku v strave.
Celiakia je len jeden z mnohých problémov, ktorý lepok spôsobuje. Najhoršie je to, že sa lepok vyskytuje aj tam, kde by sme ho vôbec nečakali, napríklad v údeninách, mliečnych výrobkoch, nápojoch, omáčkach. Celkovo sa dá povedať, že lepok je v súčasnom globalizovanom potravinárstve značne nadužívaniu. V mnohých prípadoch bolo pozorované u ľudí, ktorí nemajú žiadne príznaky alergie na lepok a napriek tomu sa rozhodli nekonzumovať potraviny, ktoré lepok obsahujú, významné zlepšenie výkonnosti. Už po týždni sa cítili viac svieži ako telesne, tak duševne a mali celkovo viac energie. Snáď najmarkantnejšie túto zmenu pociťujú vrcholoví športovci. Je teda jasné, že všetkým ľuďom prospeje trochu si odľahčiť od lepku.

Konzumácia bezlepkových výrobkov je prínosná aj pre osoby, ktoré sú zdravé a nemajú žiadne zdravotné problémy. Vďaka použitiu bezlepkovej múky sú výrobky lepšie stráviteľné a obsahujú viac energie. Belepkové výrobky AdventureMenu predstavujú vhodný spôsob prevencie chorôb, ktoré spôsobuje lepok.Obrázek (1)Obrázek (1)
Bezlepkový výrobekBezlepkový výrobek
Adventure Menu (1)Adventure Menu (1)
Adventure Menu (2)Adventure Menu (2)
ObrázekObrázek
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevku
Opýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku
Pridať reakciu
PopisĎalšie informácieObrázkyDiskusiaNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies